Що цікавого у Львові на Різдво?

Львів на Різдво – багатогранне подвійне свято. Саме місто стає осередком гучних гулянь зі смаколиками та справжніми українськими традиціями. Щороку на зимові свята саме це місто переповнює не лише натовп бажаючих відчути специфічну атмосферу, а й казковий настрій, що залишається у спогадах назавжди.

Що подивитися у Львові на Різдво

Різдвяних локацій у місті досить багато, тому краще заздалегідь визначитися, які з них хочеться відвідати насамперед, щоб виробити маршрут та встигнути подивитися усі. Розповісти, що цікавого у Львові на Різдво можуть екскурсоводи, та й самостійно можна побачити досить багато цікавинок. Серед них увагу привертають:

 • галицький оберіг – Дідух;
 • інсталяція «Народження Христа» (Різдвяна Шопка);
 • площа Ринок;
 • Львівський Різдвяний Ярмарок (пр. Свободи);
 • Оперний театр;
 • Львівський «Вернісаж» (вул. Вірменська);
 • Музейна площа;
 • вул. Руська;
 • Домініканський Собор, Вірменська Церква, Латинська Кафедра, церква Петра і Павла.

У церквах хористи, церковні ансамблі та дітлахи співають, колядують та щедрують. Визначити, що в цій локації є щось цікаве можна за традиційними чергами:

 • за львівським шоколадом;
 • пампушками;
 • кавою.

І час промине дуже швидко в таких чергах, бо доброзичливий і веселий львівський говір сподобається як ще одна досить специфічна визначна пам’ятка цього міста.

Які святкові заходи у Львові на Різдво

Різноманітні події у Львові на Різдво дозволяють обрати найбільш очікувані та бажані для кожного туриста та мешканця міста, створити неповторний настрій, насолодитися культурним та гастрономічним колоритом.

Дізнатись, яка програма святкування Різдва у Львові, можна звернувшись до офіційних брошур та інформації мерії. Та все більше людей опирається на відгуки та рекомендації тих, хто вже бував у ці дні в місті Лева. Ці прямі відповіді дадуть повну картину та збережуть час. Саме від таких джерел можна дізнатися найбільші цікавинки та визначитися що робити у Львові на Різдво.

Найцікавішими у свята є фестивалі, що проводяться практично у кожному куточку міста. Та найбільше їх в історичному центрі. Серед таких заходів:

 • «Спалах Різдвяної зірки»;
 • «Свято Пампуха»;
 • фестиваль «Львівської Коляди».

Щорічно проводиться Львівський парад Різдвяних зірок, що збирає колективи з усієї країни. Львів відомий своїми гучними гуляннями, що не завершуються до самого ранку.

Особливості святкування Різдва у Львові

Святкування католицького Різдва у Львові – це не лише фестивалі та гуляння. Мешканці та туристи потрапляють у вир кулінарних смаколиків, що продаються як на вулиці, так і в невеличких кав’ярнях, гостинних кафе та ресторанах. Тур Різдво у Львові – можливість посмакувати кабанчиком, шинкою та ковбасками, ароматною кавою, що, як стверджують самі мешканці, у ці свята готують ще більш смачними та вишуканими. Та не треба забувати про свято для любителів солодощів. Їх тут на будь-який смак та гаманець, для дорослих та дітей.

Відвідавши професійну та вже відому навіть за межами міста пекарню «Donuts Bar» за адресою Кульпарківська, 226а ТРЦ Victoria Gardens, можна скуштувати:

 • донатси в різноманітті смаків та начинок, що виглядають як справжні твори мистецтв;
 • імбирне печиво та цукерки з фундуком та згущеним молоком ручної роботи.

Такі невеликі заклади – візитівка міста, бо саме в них відчувається дбайливе ставлення до покупців, неординарний креатив та тепло людських сердець, що ї є сенсом свят.

Подорож на Різдво у Львові пов’язана з необхідністю не лише самому збагатитися культурними та гастрономічними враженнями, а й привезти друзям та рідним часточку цього щастя. Тож, святкові подарунки також можна замовити в пекарні. Їх гарно упаковують. А найголовніше – це найсвіжіша продукція, яку спеціально виготовляють рано вранці і не реалізують більше, ніж за 1 день. Тож, щоб не залишитися без цих смаколиків, краще заздалегідь їх замовити. Тим паче, що працює зручна та оперативна доставка по місту.

Ціни на їжу у Львові на Різдво

Не секрет, що свята – це можливість не лише продемонструвати свої кулінарні можливості, а й реалізувати набагато більшу кількість продукції. Та справжні майстри цінують свою справу та авторитет та добре ім’я вище за прибуток. Тому, ціни для відвідувачів у стаціонарних кафе та пекарнях зазвичай не піднімають. А от на вулиці схожа продукція, як от ковбаски, у кожного продавця по різній ціні. Та й це може бути виправданим – кожен цінує свою роботу за індивідуальними критеріями, використовуючи більш дорогі чи прийнятніші по вартості інгредієнти. Вибір за відвідувачем!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *