Чому жінкам потрібно дарувати квіти

Напередодні свята 8-го березня, багато чоловіків стикаються із питанням, що подарувати близьким жінкам. Вибір презентів вражає своєю різноманітністю. Духи, предмети туалету, прикраси – все це можливі варіанти подарунків на честь жіночого свята. Але, неможливо уявити собі свято без квітів. Гарний букет неодмінно стане приємним доповненням до подарунка або і зовсім замінить його повністю.

Звідки пішла традиція, дарувати жінкам квіти

Існує чимало версій, звідки пішов звичай дарувати жінкам квіти. Всі вони різноманітні і красиві, романтичні і таємничі.

Однією із найкрасивіших легенд появи квітів в житті людей можна назвати історію Адама і Єви. Після вигнання із Едемського саду, нещасна Єва страждала від сірості світу, тужила про розкішні квітучі галявини і дерева. Люблячий чоловік обійшов безліч територій, щоб хоч якось порадувати Єву. Через чимало часу пошуки Адама увінчалися успіхом. Він знайшов чудову галявину із пахучими квітами. Із любов’ю і радістю закоханий зібрав чудовий букет і підніс його дружині.

Легенда свідчить, що саме цей подарунок став першим букетом, подарованим жінці, щоб зробити її щасливою, подарувати частинку своєї любові. А й справді, жінка завжди посміхається, отримуючи квіткову композицію в якості презенту, адже відчуває радість і відчуває себе коханою. Саме це є підтвердженням того, чому жінкам подобаються квіти.

Про те, чи потрібно дарувати жінкам квіти, розмірковують багато років. Причинами для такого роду подарунка є:

  • Естетична насолода. Навряд чи знайдеться багато дівчат і жінок, які не здатні оцінити красу квітки або всієї композиції в цілому. Піднесені панянки в змозі побачити прекрасне в найменшому вигині пелюсточки, в поєднанні фарб.
  • Романтика. Нерідко квіти є обов’язковим атрибутом під час освідчення в коханні, пропозиції руки і серця, вираження почуттів після розлуки або проханні пробачити за що-небудь. У будь-якому випадку, букет додає емоцій, підкреслює щирість.
  • Відчуття сюрпризу. Щоб ви не піднесли рідній людині, якщо це було несподівано, вона звичайно ж зрадіє. Немає потреби говорити, наскільки приємно буде отримати із рук близької людини гарний букет, який до того ж несе таємний сенс, передає певну емоцію.

Чому жінкам потрібно дарувати квіти?

Відповіддю на це питання можна вважати світяться від захвату очі коханої. Букет в руках будь-якої дівчини говорить про те, що вона комусь потрібна, вона улюблена. Навіть невеличкий букетик конвалій, куплений в переході, здатний донести дівчині те, що про неї думають, її цінують. Тому не варто нівелювати можливість зайвий раз продемонструвати свою симпатію.

Коли потрібно дарувати дівчині квіти, чимало чоловіків замислюються про те, з чого саме повинен складатися букет. Звичайно, більшість чоловіків керуються особистими перевагами дами (безумовно, якщо вони з ними знайомі), але нерідко необхідність піднести букет виникає, не маючи таких знань. У даному випадку, варто познайомитися з азами мови квітів.

Які квіти дарують дорослим жінкам?

Квіткового етикету дотримуються не так ревно, як в минулому, але основних правил все ж варто дотримуватися. Для жінок зрілого віку краще складати лаконічні композиції. Для вираження подяки мамі або дружині – охоронниці домашнього вогнища, краще подарувати квіти синіх і жовтих кольорів. Щоб висловити радість від спілкування, варто віддати перевагу композиції з білих, жовтих і синіх квіточок. Білий і синій – відзначають мудрість жінки.

Які квіти дарують юним дівчатам?

Для більш юних представниць прекрасної статі призначаються букети, що складаються з квітів світлих пастельних відтінків. Непомітна палітра і скромні розміри композиції символізують скромність і ніжність дівчини, її душевну чистоту. Для того щоб сміливо заявити про свої почуття, прийнято підносити яскраві червоні троянди на довгих стеблах.

Звичайно, квіткова композиція або одна прекрасна квітка може досить сильно схвилювати і порадувати жінку. Але варто зазначити, що серед прекрасних дам досить багато любительок солодощів. Тому в якості приємного сюрпризу непогано також піднести набір Донатс, упакований в красиву коробочку. Продукція пекарні «Donuts Bar», яка розташовується по вулиці Кульпарківської, 226а в ТРЦ Victoria Gardens, не залишить байдужою жодну дівчину. Різноманітність смаків і оригінальне оформлення пончиків дозволить зробити свято не тільки красивим, але і смачним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *