Оригінальні подарунки на 8 Березня

Багатьом із нас з дитинства знайоме свято під назвою «міжнародний жіночий день», але звідки він бере свій початок і чому присвячений, відомо не багатьом. Отже, коли і чому почали святкувати 8 березня?

Хто і коли придумав свято 8 Березня?

Є кілька версій, коли і де з’явився свято 8 березня. Одна з них – це вимога жінок Нью-Йорка скорочення робочого дня і чесної оплати праці, нарівні з чоловіками. Марш відбувся в 1909 році, що підштовхнуло німецьку комуністку Клару Цеткін на пару з Розою Люксембург позначити спеціальну дату в році, коли жінки усього світу могли б вийти на демонстрацію і заявити свої вимоги. Дата 8 березня спочатку зовсім не був милим і романтичним днем. Це було не свято, а офіційний день для озвучування бажань.

Коли почали святкувати 8 березня як міжнародне свято?

У нашій країні це свято з’явилося після 1913 року і перший час і правда супроводжувався мітингами і маршами з транспарантами. В інших державах в цей день також проводилися різного роду заходи і ходи. Зрозумілим є одне, що в першу чергу свято було придумане, як спосіб популяризації жінки в суспільстві і поваги до неї.

Жіночий день досить довгий час залишався днем, що символізує успішну боротьбу за незалежність жінок і рівноправність їх в суспільстві. До 1970-их років, як в нашій країні, так і в усьому світі, свято не супроводжувався врученням подарунків і квітів. Але відносно недавно все змінилося і поступово на перший план вийшов інший спосіб проявити любов і турботу, заявити про повагу.

Де і як святкують 8 Березня?

Незважаючи на те, що 8 березня – це міжнародний жіночий день, його святкують далеко не у всіх країнах світу. Для більшості західних жінок більш значущим є День матері – коли прославляється жіноче начало і кажуть «спасибі» найріднішим дамам. Але, в деяких країнах все ж це свято удостоєне уваги.

У нашій країні, незважаючи на вже досить тривалі дебати, до сих пір 8 березня – офіційно вважається святковим днем і йому обов’язково приурочений вихідний. Квіти і солодощі, що дарують дівчатам на 8 березня, розлітаються із прилавків, а жінки із нетерпінням чекають привітань.

Хоч свято і був зароджене німецькою комуністкою, в самій Німеччині ця дата не користується популярністю. Для жителів цієї держави більш значущим є травневе свято – День матері.

У сусідній із нами Польщі також немає офіційного свята, позначеного невиходом на роботу або якимось іншим чином. Але багато чоловіків не забувають піднести презент жінці в цей день, в пам’ять про минуле.

Найоригінальнішим варіантом святкування можна назвати італійський. 8 березня жінки зустрічаються зі своїми подругами в кафе і ресторанах. У компанію не допускаються представники чоловічої статі. Після кількох легких коктейлів дами відправляються в стрип-бари та дискотеки, де продовжують веселитися. У цей день вхід для дівчат всюди безкоштовний, тому, де і як відзначити 8 березня, тут питань не виникає.

Як дізнатися, що подарувати дівчині на 8 березня

Звичайно, кожна дівчина прагне бути коханою і бажаною для свого молодого чоловіка. А проявити свої почуття, зайвий раз показати їх, чоловік може за допомогою подарунка, приуроченого до жіночого свята.

Якщо пара вже досить довго разом, молода людина знає про особисті уподобання своєї супутниці. В цьому випадку можна сміливо придбати улюблені квіти, парфуми або предмет туалету / прикрасу. Але в разі, коли хлопець із дівчиною ще не досить близько знайомі, а йому так хочеться порадувати кохану, на допомогу прийдуть пекарі «Donuts Bar» в ТРЦ Victoria Gardens по вулиці Кульпарківській 226а. Адже смачні і солодкі пончики, гарно оздоблені і упаковані в подарункову коробочку – це відмінна ідея, коли не знаєш, що подарувати на 8 березня.

Що подарувати мамі на 8 березня

Мама – найрідніша людина для нас. Тому порадувати її завжди дуже хочеться, будь то свято, знакова дата або простий день. Восьме березня асоціюється у нас із днем, коли ми тішимо своїх рідних і улюблених жінок, говоримо їм про свою любов, дякуємо їм. Сказати «спасибі» мамі можна багатьма способами. Вітальна листівка з щирим визнанням і словами подяки, красивий букет квітів, солодкий тортик або кекс – все це прекрасні варіанти презентів.

Не варто випускати момент порадувати улюблену жінку зі святом весни. Піднесіть квіткову композицію і коробку солодощів і нагадайте про свої почуття. Що стосується солодощів, Donuts Bar виконає всі побажання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *