Що таке донат?

фото Чим відрізняються донати від пончиків

Про те, що таке донат пончики, напевне, знають всі любителі якісних та смачних смаколиків. Однак досі існують й ті, хто ні разу не куштував цю повітряну, ароматну та незабутню на смак випічку! Вона носить десятки різних назв в усіх куточках світу, але всіх їх поєднує величезна армія фанатів, десятки спеціалізованих закладів та мільйони домогосподарок, які готують цей незабутній десерт для своїх близьких хоча б декілька разів на рік.

В Donuts Bar ми пішли трохи далі і зробили справжню майстерню американських пончиків, зібрав з усього світу найкращі рецепти, обрав найдосконаліші поєднання глазурі та посипки з різними смаками та створивши послугу доставки донатсів. Тепер спробувати ці ласощі ви зможете всюди – вдома, на роботі, на відпочинку в компанії друзів. Для цього зовсім не потрібно готувати самостійно чи купляти несвіжу випічку з полиць супермаркетів. Адже тільки свіжий донат – секрет справжньої насолоди.

Чим відрізняються донати від пончиків?

Часто нас питають, чи мають донат і пончик відмінності і в чому вони проявляються. Однозначної відповіді на це немає, адже насправді це просто різні назви одного і того ж десерту. Так, існують сотні різних рецептів американських, польських, німецьких, російських та інших тістечок такого формату, але майже всі вони подібні до того в тій чи іншій мірі.

Якщо не брати до уваги звичку американців використовувати різні посипки та глазур в своїх рецептах, можна сміливо стверджувати, що російські/українські пончики – це той же самий різновид випічки, що й американський донат.

Деякі цікавинки про донатси

Чи знаєте ви, що улюблений десерт – це не просто рядова страва, а жива історія? На протязі всього свого існування пончики збирали навколо себе багато історичних подій, рекордів, згадок і просто цікавинок. Про деякі з них ми розказуємо нижче:
• Пекарня Donut King встановила рекорд, створивши найбільший донат у світі. Він складався з 15 окремих шарів та 90000 окремих пончиків. Загальна вага цього гіганту досягала 3,5 тони, а його діаметр перевищував 6 метрів!
• В липні 2007 року новозеландські архітектори створили справжній, величезний пам’ятник, присвячений пончику у глазурі. Його виготовлення було приурочене виходу на екрани популярного повнометражного мультфільму “Сімпсони”.
• В XVI з’явились перші згадки про пончики, які описувалися як дріжджові кулі. Їх виготовляли в північно-германських землях, а перший екземпляр з’явився на світ завдяки польовому кухарю.
• Dunkin’ Donuts – це найпопулярніша мережа кафетеріїв, які пропонують десятки різновидів донатсів з 1955 року. Сьогодні ця мережа охоплює 33 країни по всьому світу та щоденно обслуговує до 2.7 мільйонів покупців.
• На момент написання цієї статті світові відомо декілька сотень рецептур приготування з усієї планети. Десятки народів, міст та культур постійно розвивають свої власні рецепти, вигадуючи все більше нових варіантів наповнювачів та посипок. Пончики домашнього приготування активно конкурують з великими торговими мережами, постійно розвиваючись та розширяючи кордони смаків для цього десерту.

фото Де можна купити донатси

Де можна купити донатси

Коли часу або бажання готувати американські пончики вдома немає – на допомогу прийде Donuts Bar! Це унікальний заклад, який готує за класичною та незмінною рецептурою. Найсмачніші та найсвіжіші пончики за американським рецептом в великому асортименті смаків в найкоротші терміни будуть у вас вдома, в офісі або на будь-якому святі.
Donuts Bar – це заклад, де купити пончики можна з мінімальними затратами часу та сил, адже ми любимо своїх клієнтів та цінимо їх час. Телефонуєте, обирайте те, що вам до смаку, отримуєте смачні та свіжі ласощі: все просто! Смак нашого десерту вже змогли оцінити сотні та тисячі містян, і ще жоден з них не залишився незадоволеним.
Приходьте, дзвоніть або замовляйте онлайн. Ми завжди готові порадувати ваші смакові рецептори. При цьому вам не потрібно нікуди їхати, ми все доставимо самостійно туди, куди ви скажете. Про асортимент, вартість та можливість доставки питайте у наших менеджерів за телефонами на сайті.